به یاد خدا باش تا خدا به یادت باشد، اگر خدا به یاد انسان بود،از جهل رهایی می‌یابد اگر در کاری مانده است خداوند نمی‌گذاردعاجز شود.(علامه سيدمحمدحسين طباطبايي)

فايل‌ها

پيوندها

    

همایش بین المللی اندیشه‌های علامه طباطبایی در تفسیر المیزان پایان پذیرفت

به گزارش سایت همایش بین المللی اندیشه‌های علامه طباطبایی در تفسیر المیزان، این همایش با حضور اندیشمندان داخلی و خارجی به مدت دو روز از روز پنج شنبه 22 آبان ماه در مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) برگزار شد.

 

در این همایش یازده مقاله به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی ارایه شد و همچنین در بعدالظهر روز اول همایش در قالب هفت کمیسیون پنجاه مقاله برگزیده مورد نقد و بررسی قرار گرفت که این برنامه با استقبال خوب دانش‌پژوهان و علاقه‌مندان همراه بود.

 

پیام صوتی آیت الله جوادی، سخنرانی آیت الله مصباح یزدی در روز اول و سخنرانی آیت الله استادی و آیت الله سبحانی در برنامه اختتامیه که در بیت علامه طباطبایی(ره) برگزار شده بود، زینت بخش این همایش بین المللی بود.

 

پخش کلیپ، سخنرانی آیت الله آصفی، سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حمید پارسانیا، عضو هیات علمی موسسه امام خمینی(ره)، سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین احمد واعظی، رییس دفتر تبلیغات اسلامی و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین اعرافی از دیگر برنامه‌های این همایش بود.

 

در مراسم اختتامیه و با حضور آیت الله سبحانی به عنوان نمادین از پنج مرکز و شخصیت برتر تجلیل به عمل آمد.